Wykaz Stacji Kontroli Pojazdów

Breadcrumbs

Treść strony

Wykaz Stacji Kontroli Pojazdów działających na terenie powiatu radomskiego

 

Stacje  Kontroli  Pojazdów

działające na terenie powiatu radomskiego

 

 

 

1.      SKP    Nr:    WRA / 002 / P           

Diagnostyka   i   Elektromechanika   Pojazdowa

Henryk  Defiński

nr w ewidencji działalności gospodarczej  :    296  

NIP :    948-101-26-93
adres SKP  :    Wawrzyszów 4,    26-625 Wolanów,  tel. 48 618 64 70

           zakres  badań  :      podstawowa ABTE

zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

            1.    Defiński      Henryk          WRA / D / 0004

            2     Defiński      Daniel            WRA / D / 0021

 

 

2.      SKP   Nr:    WRA / 008 / P  

Dariusz  Kowalczyk,  Grzegorz  Kowalczyk

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

„DEKAR” s.c.

Zakład Mechaniki Pojazdowej

nr w ewidencji działalności gospodarczej :  048001, 048002

NIP :    796-212-45-07

adres SKP  :   Janiszew  ul. Azaliowa 12,   26-652  Zakrzew,  tel. 48 330 82 22              

              zakres   badań  :     podstawowa ABT

zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

          1.    Kowalczyk     Grzegorz          WR / D / 0056

          2.    Sobczak         Grzegorz         WR / D / 0026

            3.    Tkaczyk         Ryszard           WRA / D / 0020

 

 

3.    SKP   Nr:   WRA / 009    

Ośrodek   Szkolenia  Kierowców   i   Montaż  Instalacji

Gazowych      -     Robert  Wysocki

nr w ewidencji działalności gospodarczej  :    003063 
NIP :    812-145-04-27

adres SKP  :   ul.  Słowackiego 19,     26-670   Pionki,   tel. 506 458 370 

          zakres   badań  :     okręgowa

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień

            1.    Wysocki               Robert       WRA / D / 0017

            2.    Żyła                      Waldemar    WR / D / 0083

            3.    Krawczykowski    Kazimierz   WRA/D/0048 

 

 

4.    SKP   Nr:   WRA / 010 / P

Przedsiębiorstwo  Usługowo–Handlowe  „ROL-MOT”

Leszek   Roman   Śliwa

nr w ewidencji działalności gospodarczej  :    875/99 

NIP :    799-105-42-29

adres SKP  :  ul.  Kościuszki 86,   26-680  Wierzbica,   tel. 504 238 089

            zakres   badań :   ABTE

zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

            1.    Śliwa   Leszek  Roman          WRA / D / 0014 

            2.    Kwaśniewski  Grzegorz         WSZ / D / 0006

            3.    Opaliński    Michał                WRA / D / 0010 

            4.    Śliwa     Filip                           WRA / D / 0029

 

 

5.      SKP   Nr:    WRA / 011 / P      

Monika  Klepacz – Pyzara

Przedsiębiorstwo  Handlowo  -  Usługowe „WID – ROL”

nr w ewidencji działalności gospodarczej  :    778  

NIP :    948-199-84-29

adres SKP  :    ul. Kolejowa  5,  26 – 625  Wolanów,  tel. 48 618 69 29   

         zakres   badań  :       ABE

zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

            1.    Pyzara       Dariusz          WRA / D / 0011

            2.    Kijas          Jan                 WRA / D / 0042

            3.    Klepacz     Waldemar      WRA/ D / 005

        4.    Kijas   Michał              WRA/ D / 0070

 

6.    SKP   Nr:   WRA / 012   

Przedsiębiorstwo  Usługowo–Handlowe  „DACAR”  Radosław Bielecki

nr w ewidencji działalności gospodarczej  :   003516  

 NIP :    812-118-01-23

adres SKP  :   ul.  Piłsudskiego 21,     26-670   Pionki,   tel. 48 381 88 64 

          zakres   badań  :     okręgowa

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

            1.    Kapciak           Henryk          WRA / D / 0005

            2.    Sławiński         Rafał              WRA/ D /  0067

 

7.    SKP   Nr:   WRA / 014   

 „GAJDA TRUCK CENTER” Spółka  z  o.o.

nr w ewidencji działalności gospodarczej  :   KRS :  0000307330

 NIP :    796-283-13-63

adres SKP  :   Wsola  ul.  Warszawska 1,   26-660 Jedlińsk,   tel. 662 286 286

          zakres   badań  :     okręgowa

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

            1.    Rulski                   Leszek               WR / D /  0008

            2.    Żaak                     Marcin               SO / D /  0026

 

 

8.    SKP   Nr:   WRA / 016   

Przedsiębiorstwo  Usługowo –Handlowe  „DACAR”

Bielecki Radosław

nr w ewidencji działalności gospodarczej  :   003516  

NIP :    812-118-01-23

adres SKP  :    ul. Kampanii Wrześniowej 5,     27-100  Iłża    tel.  501 279 359

          zakres   badań  :     okręgowa

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

            1.    Łukasz  Nadgrodkiewicz         WRA / D /  0027

            2.    Henryk  Kapciak                      WRA / D /  0005

            3.    Sławiński         Rafał                 WRA/ D /  0067

 

9.      SKP   Nr:    WRA / 017 / P  

„M-AUTO”  s.c.

Muszyński Roman,   Muszyński Łukasz

NIP :    796-293-98-76

adres SKP  :   ul. Piotrowicka 34,   26-630  Jedlnia-Letnisko,   tel. 48 322 27 90

              zakres   badań  :      ABTE      

zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

                  1.    Muszyński      Roman           WR / D / 0037

                   2.    Bińkowski      Mariusz         WRA / D / 0034

            3.    Pawlak   Andrzej                 WR/D/0123

           

 

10.    SKP   Nr:   WRA / 018   

 MAR - GAZ

Jakubiak  Mariusz

nr w ewidencji działalności gospodarczej  :   1425/00  

 NIP :    796-231-66-84

adres SKP  :    Mokrosęk  1A,   26-660 Jedlińsk,   tel. 602 634 398

          zakres   badań  :     okręgowa/h

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

                                1.    Szymański         Sławomir        LKR/D/ 0019                  

                2.    Borowiecki           Jacek            WR / D /  0103

             3.   Nowak                 Dariusz            WR/D/0053

              4.    Jakubiak            Mariusz           WRA/D/0076

 

11.      SKP   Nr:    WRA / 020 / P  

 „KALSERVIS”   Kalinkowski  Łukasz

nr w ewidencji działalności gospodarczej :    885 / 2004 

NIP :    796-245-68-47

adres SKP  :   Działki Suskowolskie 69B  26-670  Pionki,   tel. 792 480 660

              zakres   badań  :      ABT / h      

zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

           1.    Kijas                   Jan                      WRA / D / 0042

            2.    Furga                  Grzegorz            WRA / D / 0047

 

12.    SKP   Nr:   WRA / 021  

 „KOM-TRANS II” Spółka  z  o.o.

nr w ewidencji działalności gospodarczej  :   KRS :  0000339014

 NIP :    796-288-91-09

adres SKP  :     ul. Słowackiego 63,  26-640 Skaryszew,  tel. 530 950 666

         zakres   badań  :     okręgowa

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

                       1.       Piasta   Tomasz                         WRA/D/0119         

         2.       Markowski Mirosław            WLI/D/0019

 

13.    SKP   Nr:    WRA / 022/P 

 Patrycja Kulik

Auto Serwis Diagnostyka Stacja Paliw FHU „KACPER”

adres SKP  :   Prędocinek  16A,   27 - 100  Iłża,   tel. 795 690 404

             zakres   badań  :     podstawowa  ABTE

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

           1.     Małek      Mariusz                            WSZ/D/0013

            2.      Kurek     Adam                                 WRA/D/0052

 

14. SKP   NrWRA / 023  

 OSKP Krzysztof Motyka 26-613 Rajec Szlachecki 79C

NIP :    796-270-31-51

adres siedziby/zamieszkania :      26-613 Rajec Szlachecki 79C

adres SKP  :     26-613 Rajec Szlachecki 79C,    tel. 606 617 905

          zakres   badań  :     okręgowa/h

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

            1.      Motyka Łukasz                                   WRA/D/0059

            2.      Motyka Krzysztof                               WRA/D/0060

            3.      Żyła  Waldemar                                  WRA/D/0083

            4.      Sukiennik  Karol                                 WRA/D/0080

 

15.    SKP   Nr :    WRA / 024/P 

 MECHANIKA POJAZDOWA

-DIESEL SERWIS Szmit Teodor

NIP :    796-105-49-92

adres SKP  :   Gulinek 53C,   26-652 Zakrzew,  tel. 48 610 51 46

              zakres   badań  :     podstawowa  ABTE/h

zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

         1.      Masiarz Mateusz                                WRA/D/0051

          2.      Tęcza        Artur                                   WZW/D/0018

         3.      Jaskólski  Mateusz                             WRA/D/0079

 

16.     SKP   Nr :   WRA / 026/P  

 P.H-U. WID-ROL Monika Klepacz-Pyzara

27-100 Iłża ul. Wójtowska 70

NIP :    948-199-84-29

adres siedziby/zamieszkania :      26-625 Wolanów ul. Kolejowa 5

adres SKP  :     27-100 Iłża ul. Wójtowska 70,   tel. 602 360 663

          zakres   badań  :     podstawowa ABTE/h

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

            1.      Pyzara Dariusz                                      WRA/D/0011

           2.      Zaborski Bogusław                              WRA/D/0018

           3.      Kijas  Jan                                                 WRA/D/0042

          4.     Kijas Michał                                            WRA/D/0070

     

 

17. SKP   Nr  :   WRA / 027

CHEŁMIŃSKI SP Z O.O.

26-624 KOWALA KOLONIA 10A

NIP :    948-260-07-59

adres siedziby/zamieszkania :      26-624 Kowala Kolonia 10A

adres SKP  :     26-624  Kowala Kolonia 10A,  48 362 18 77

          zakres   badań  :     okręgowa

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień

           1.      Burdon Krzysztof                     WLI/D/0018

             2.       Włodarczyk Radosław              WR/D/0001

 

18. SKP   Nr  :   WRA / 028/P

PETRORAD SP Z O.O.

NIP :    948-199-84-29

adres SKP  :    26-670 Jedlnia, Jedlnia 92B,    tel. 667 977 255

          zakres   badań  :     podstawowa ABT

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

               1.      Kiełbasa Michał                                   WRA/D/0114

               2.      Karwicki Krzysztof                               WRA/D/0033 

            3.      Kucharski  Waldemar                          WR/D/0115

           4.      Rybczyński Maciej                               WR/D/0133

            5.       Lutka Jakub                                          WR/D/0121 

     

  19. SKP   Nr  :   WRA / 029/P

LECHMAR s.c.

NIP :    948-260-86-43, Regon 366076867

adres SKP  :    :    26-650 Przytyk, Żerdź 38C,   tel. 536 865 713

          zakres   badań  :     podstawowa ABT/h

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

                        1 .    Kijas Michał                         WRA/D/0070

                      2 .    Adamczyk Michał                 WR/D/0144

                        3.     Zawisza Marcin                    WRA/D/0078

 

20 .SKP   Nr:   WRA / 030   

POLMOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NR KRS:   0000666242

 NIP :    796-297-63-28

adres siedziby/zamieszkania :      Działki  Suskowolskie 24A,   26-670  Pionki

adres SKP  :   Działki Suskowolskie 24A,     26-670  Pionki,   tel. 48 612 32 27

          zakres   badań  :     okręgowa

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

                1.     Węgrzynowski       Paweł          WRA / D /  0016

                2.     Węgrzynowski       Marcin        WRA / D /  0028

               3.     Bednarek               Paweł          WR  / D /  0098

              4.     Kucharski              Norbert       WKZ/ D / 0017

            5.     Misztak                  Dawid           WZW/D/0024

 

21. SKP   Nr:   WRA / 031   

POLMOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NR KRS:   0000666242

 NIP :    796-297-63-28

adres SKP  :   Iłża   ul. Przemysłowa 3,     27-100  Iłża,   tel. 48 389 52 97

          zakres   badań  :     okręgowa

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

            1.    Węgrzynowski      Paweł          WRA / D /  0016

            2.    Bednarek               Paweł           WR  / D /  0098

            3.    Wołczyński           Roman        WRA / D /  0026

            4.    Kucharski             Norbert       WKZ / D /  0017

 

22. SKP   Nr:   WRA / 032   

ANITA WŁODARSKA

NIP :    948-183-77-78

adres SKP  :   26 – 640 Makowiec, ul. Osiedlowa 4,    tel. 48 334 08 97

          zakres   badań  :     podstawowa ABTE

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

            1.    Włodarski Wojciech                WRA / D /  0050

           2.    Podolski     Ryszard                 WR  / D /  0034

            3.    Woźniak    Michał                    WRA / D /  0069

 

23. SKP   Nr:   WRA / 033  

OSKP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NR KRS : 0000729749

NIP :    796-298-39-72

adres SKP  :   26 – 631 Jastrzębia 121,   tel. 530 950 666, 48 363 88 20

          zakres   badań  :     okręgowa /h

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

                    1.    Uciński Tomasz                WRA  / D /  0066

                  2.    Rębiś Dariusz                  WKZ/ D /  0039

 

24. SKP   Nr:   WRA / 034/P  

FAST-CAR Usługi Motoryzacyjne Marcin Kowalczyk

NIP :    796-231-85-88, Regon 381603743

adres SKP  :   26 – 640 Skaryszew ul. Bogusławska 9,    tel. 501 196 238

          zakres   badań  :     podstawowa ABT/H

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

            1.   Marcin Kowalczyk                WR / D /  0144

          2.   Robert Kuliński                  WRA  / D /  0056

 

25. SKP   Nr:   WRA / 035  

Monika Masiarz Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

NIP :    796-284-34-78, Regon 382252731

adres SKP  :   26 – 652 Zakrzew, Gulinek 53C,   tel. 48 610 51 46

          zakres   badań  :     okręgowa /h

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

        1.   Masiarz Mateusz                WRA / D /  0051

          2.   Tęcza Artur                          WZW  / D /  0018

 

26. SKP   Nr:   WRA / 036 

Daniel Stachurski Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

NIP :    601-007-59-88, Regon 384753236

adres SKP  :   26 – 650 Przytyk, Oblas ul. Radomska 39,    tel.  48 306 71 20

          zakres   badań  :     okręgowa /h

   zatrudnieni  diagności  i  numery  ich  uprawnień :

        1.   Mariusz Kostrzewa                WRA / D /  0071

        2  Michał Zygmunt                    WRA  / D /  0054

  3.    Jacek Sulis                             WBR/D/0007

 4.   Daniel Stachurski                 WPY/D/0017

  5.   Andrzej Antos                        WRA/D/0041

 

 

               SYMBOLE RODZAJÓW POJAZDÓW :

A - motocykle i motorowery,
B - pojazdy samochodowe o dmc do 3,5 t.
(z wyłączeniem motocykli i motorowerów),
C - pojazdy samochodowe o dmc powyżej 3,5 t. do 16 t.,
CC - pojazdy samochodowe o dmc powyżej 3,5 t.,
D - autobusy o dmc powyżej 3,5 t.,
T - ciągniki rolnicze,
E - przyczepy przeznaczone do łączenia z pojazdami silnikowymi, do których upoważniona jest stacja kontroli pojazdów.

SYMBOLE RODZAJÓW BADAŃ :

a - autobusów, których dopuszczalna prędkość jazdy na autostradzie i drodze ekspresowej wynosi 100 km/h,
c - pojazdów przystosowanych do zasilania gazem,
d - pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy za granicą lub pojazdów nowego typu wyprodukowanych lub importowanych w ilości jednej sztuki rocznie,
e - pojazdów skierowanych na badania techniczne przez organ kontroli ruchu drogowego lub starostę, dla których wymagane jest specjalistyczne badanie, oraz pojazdów, w których dokonano zmian konstrukcyjnych lub wymiany elementów powodujących zmianę danych w dowodzie rejestracyjnym,
f - pojazdu marki „SAM” co do zgodności z warunkami technicznymi,
h - umieszczanie nadanych cech identyfikacyjnych pojazdu.

drukuj ()

Aktualności

  • 2021.01.15

    Konkurs Rozświetlony Powiat 2020 rozstrzygnięty. Kto zwyciężył?

    Przypomnijmy, że konkurs odbywał się w trzech kategoriach. Pierwsza była skierowana do właścicieli czy użytkowników domów lub mieszkań, będących mieszkańcami Powiatu Radomskiego. W drugiej kategorii wybieraliśmy najładniej iluminowany skwer, ulicę, czy budynek instytucji miejskiej lub gminnej, a w trzeciej - najpiękniej oświetloną siedzibę firmy prywatnej z terenu Powiatu Radomskiego.

  • 2021.01.13

    Szczepienia na COVID-19 w Powiecie Radomskim. Rusza rejestracja seniorów po 80. roku życia. Infolinie i transport na szczepienia

     

    Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Potrwa do 21 stycznia 2021 r. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia.

    Wszyscy zarejestrowani seniorzy powyżej 70. roku życia od 25 stycznia będą mogli się szczepić w blisko 6 tysiącach punktów w całej Polsce. Stopniowo szczepionka przeciw COVID-19 będzie udostępniana kolejnym grupom wiekowym i zawodowym.

     

  • 2021.01.06

    Konkurs Rozświetlony Powiat 2020 - zakończone głosowanie internautów. Kiedy wyniki?

    We wtorek, 12 stycznia zakończyło się głosowanie internautów w powiatowym Konkursie na Najładniejsze Iluminacje Bożonarodzeniowe pod hasłem „Rozświetlony Powiat”. Wybieramy najładniejszą - Państwa zdaniem - iluminację domu lub posesji, ulicy, skweru lub siedziby instytucji gminnej lub miejskiej, a także siedziby firmy prywatnej z terenu Powiatu Radomskiego.

  • 2021.01.04

    Personel szpitala w Iłży zaszczepił się przeciwko COVID-19

    Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej - Szpital w Iłży jako szpital węzłowy rozpoczął przeprowadzanie szczepień przeciwko COVID-19. W dniu 30 grudnia ubiegłego roku w ramach Narodowego Programu Szczepień trafiło tam 75 dawek szczepionki firmy Pfizer. Tego samego dnia ruszyła akcja szczepień.

     

  • 2020.12.29

    Szpital w Pionkach rozpoczął szczepienia przeciwko COVID-19

    We wtorek, 29 grudnia 2020 roku szpital powiatowy w Pionkach otrzymał pierwsze 75 dawek szczepionki  firmy Pfizer przeciwko COVID-19. Niemal od razu ruszyły szczepienia personelu tej placówki.

  • 2020.12.28

    Radni przyjęli budżet Powiatu Radomskiego na 2021 rok

    W poniedziałek, 28 grudnia o godz. 8 rozpoczęła się XXVI sesja Rady Powiatu w Radomiu, prowadzona w trybie korespondencyjnym. Otworzył ją Krzysztof Murawski, przewodniczący Rady Powiatu, a jednym z najważniejszych punktów było uchwalenie budżetu Powiatu Radomskiego na 2021 rok. Uchwała budżetowa została przyjęta jednogłośnie przez 24 radnych, biorących udział w sesji.

  • 2020.12.24

    Trzy wnioski Powiatu Radomskiego do Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

    Powiat Radomski złożył trzy kolejne wnioski w ramach tzw. trzeciego naboru do Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Dotyczą one budowy sali gimnastycznej wraz z łącznikiem przy liceum w Pionkach, zakupów sprzętu i aparatury medycznej dla szpitala w Iłży oraz kontynuację prac przy budowie i wyposażeniu nowego szpitala w Pionkach.

  • 2020.12.23

    Życzenia Boże Narodzenie 2020

  • 2020.12.23

    Rusza konkurs „Rozświetlony Powiat 2020”. Do zdobycia nagrody!

    Starosta Waldemar Trelka zaprasza mieszkańców Powiatu Radomskiego do wzięcia udziału w Konkursie na Najładniejsze Iluminacje Bożonarodzeniowe pod hasłem „Rozświetlony Powiat”. Do zdobycia nagrody rzeczowe dla właścicieli domów czy mieszkań, tytuł „Rozświetlonej Stolicy Powiatu Radomskiego” dla samorządów, zaś dla przedsiębiorców tytuł „Rozświetlonej Firmy Powiatu Radomskiego”.

     

  • 2020.12.23

    Kolejne inwestycje w szpitalu w Iłży

    W ciągu ostatnich dwóch lat Zarząd Powiatu Radomskiego prowadził szereg działań, zmierzających do rozwoju infrastruktury oraz modernizacji sprzętu szpitala powiatowego w Iłży. – Co roku przeznaczamy kilka milionów złotych na inwestycje w tej placówce i są to nakłady, jakich szpital nie otrzymywał przez ostatnie 20 lat – mówi Waldemar Trelka, starosta radomski.

Kalendarium

«styczeń2021»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Kontakt

Uwaga! Od dnia 1 stycznia 2017 r. przy dokonywaniu zakupu/sprzedaży towarów i usług, wystawianiu bądź otrzymywaniu faktur obowiązują dane:

Nabywca: Powiat Radomski

ul. Tadeusza Mazowieckiego 7, 26-600 Radom

NIP: 948-26-04-208
REGON: 670223110

Odbiorca: Starostwo Powiatowe w Radomiu

ul. Tadeusza Mazowieckiego 7, 26-600 Radom


Numery telefonów centrali:

  • tel. +48 48 365 58 01
  • fax +48 48 365 58 07

Bezpośrednie numery telefonów


Godziny urzędowania:

  • poniedziałek 8:00 - 16:00; Wydział Komunikacji przyjmuje petentów w godzinach 8:00 - 15:30,
  • wtorek - czwartek 7:30 - 15:30; Wydział Komunikacji przyjmuje petentów w godzinach 7:30 - 15:00,
  • piątek 7:00 - 15:00; Wydział Komunikacji przyjmuje petentów w godzinach 7:00 - 14:30.

Skrzynki pocztowe:


Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP: /spradom/skrytka


Konta bankowe

  • rachunek dochodów Skarbu Państwa (opłaty melioracyjne, użytkowanie wieczyste gruntów Skarbu Państwa, opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności, karty parkingowe, legitymacje osoby niepełnosprawnej i ich duplikaty):
    38 1600 1462 1839 9265 3000 0005
  • rachunek dochodów własnych (opłaty komunikacyjne i geodezyjne, karty wędkarskie, płatności za faktury):
    98 1600 1462 1821 4410 6000 0002
  • rachunek sum depozytowych (wadia, zabezpieczenie należytego wykonania umowy, dzierżawa obwodów łowieckich):
    71 1600 1462 1821 4410 6000 0003
  • opłata skarbowa za czynności urzędowe:
    52 1240 3259 1111 0010 1340 6544
  • rachunek dochodów własnych (kary pieniężne wynikające z ustawy Prawo o Ruchu Drogowym):
    92 1600 1462 1821 4410 6000 0013
  • rachunek sum depozytowych (zezwolenia na zbieranie odpadów):
    76 1600 1462 1821 4410 6000 0010

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.