Starostwo Powiatowe w Radomiu, Powiat Radomski

Animacja

Kalendarz, imieniny

Dziś jest: 20 Lutego 2017, imieniny: Leona, Ludmiły, Ludomiły

Szybkie linki

Nawigacja

Menu

Banery

Treść strony

Sztandar dla policyjnych związkowców /23.09.2011 r./

Uroczystą mszą rozpoczęły się uroczystości nadania sztandaru Zarządowi Wojewódzkiemu Niezależnemu Samodzielnemu Związkowi Zawodowemu Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu. Ufundowany przez Komitet Honorowy sztandar poświęcił ks. Biskup Henryk Tomasik.

Po liturgii kolumna pocztów sztandarowych i pododdziału honorowego Policji, z orkiestrą reprezentacyjną na czele, przeszła na plac Corazziego. Asp. sztab. Grzegorz Nems – przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu - przywitał przybyłych gości, wśród których byli m.in.: przedstawiciele wojewody i marszałka, posłowie, wójtowie i burmistrzowie z regionu radomskiego. W imieniu starosty radomskiego Mirosława Ślifirczyka gratulował i honory pełnił Włodzimierz Bojarski ze starostwa, który wbił gwoździe w drzewce sztandaru oraz wpisał się do księgi pamiątkowej.

Sztandar od przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZP asp. sztab. Antoniego Dudy przyjął asp. sztab. Grzegorz Nems.  Ma być on chlubą i dumą oraz symbolem łączącym wszystkich funkcjonariuszy Policji na Mazowszu.

Uroczystości były także okazją do wręczenia medali XX lecia NSZZP oraz honorowych odznak NSZZ Policjantów.  Uroczystości uświetnił występ radomskiej młodzieżowej orkiestry dętej „Grandioso”.

 

Stopka strony

Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu (48) 36 55 801 wew. 117, 152, 153
ul. Domagalskiego 7, 26-600 Radom, tel./fax: (48) 36 55 801, 36 55 807, e–mail: powiat@radompowiat.pl
Odwiedziło nas 402 osób
Copyright © 2009 - Starostwo Powiatowe w Radomiu