Starostwo Powiatowe w Radomiu, Powiat Radomski

Animacja

Kalendarz, imieniny

Dziś jest: 21 Lutego 2017, imieniny: Eleonory, Piotra, Feliksa

Szybkie linki

Nawigacja

Menu

Banery

Treść strony

  • Zbiórka dla niepełnosprawnej Gosi

Coraz więcej nakrętek dla chorej Gosi /8.04.2011 r./

Do akcji charytatywnej na rzecz chorej Małgosi, prowadzonej m.in. w Starostwie, dołączyli uczniowie ZSP nr 1 w Pionkach. Młodzież  z „czerwonego” przekazała 7 worków plastikowych nakrętek. Dzięki pomocy kolejnych osób dziewczynka nie musi się obawiać przerwania kosztownej rehabilitacji.

Także pracownicy Starostwa przyłączyli się do zbiórki. Pudełka na plastikowe wieczka zostały wystawione w budynku na ulicy Domagalskiego 7.

Zbiórka dla niepełnosprawnej Gosi

Starostwo Powiatowe w Radomiu przyłączyło się do charytatywnej zbiórki dla niepełnosprawnej Gosi. Dziewczynka ma 10 lat i od urodzenia porusza się na wózku inwalidzkim, a z najbliższym otoczeniem porozumiewa się tylko za pomocą gestów. Dzięki stałej rehabilitacji rozwija się prawidłowo i pomimo kalectwa jest wesołym dzieckiem.

W budynku Starostwa zostały wystawione pojemniki, do których można wrzucać plastikowe nakrętki ( z butelek, kosmetyków, chemii gospodarczej i.t.p.) oraz makulaturę (gazety, książki, zeszyty). Pieniądze pozyskane z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na dalszą rehabilitację dziewczynki.

Stopka strony

Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu (48) 36 55 801 wew. 117, 152, 153
ul. Domagalskiego 7, 26-600 Radom, tel./fax: (48) 36 55 801, 36 55 807, e–mail: powiat@radompowiat.pl
Odwiedziło nas 860 osób
Copyright © 2009 - Starostwo Powiatowe w Radomiu