Starostwo Powiatowe w Radomiu, Powiat Radomski

Animacja

Kalendarz, imieniny

Dziś jest: 22 Lutego 2017, imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra

Szybkie linki

Nawigacja

Menu

Banery

Treść strony

  • XXII Ogólnopolskie Spotkanie z Piosenką Turystyczną i...

Nagrodzono rozśpiewanych artystów /26.03.2011 r./

Już po raz XXII odbyło się Ogólnopolskie Spotkanie z Piosenką Turystyczną i Poezją Śpiewaną. Wzięło w nim udział 29 zespołów i solistów z Polski. Organizatorami imprezy byli: Fundacja Kultury Jana Kochanowskiego oraz Centrum Kultury Południe w Radomiu.
Zwycięzców wyłoniło jury w składzie: Andrzej Przybylski, Sylwester Hernik, Piotr Dąbrówka, Jacek Kadis, Magdalena Urbańska. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a tegoroczny poziom niezwykle wysoki.
I miejsce zajęli ex aequo Łukasz Majewski z Sitna i Michał Konstrat z Warszawy. Na miejscu II znalazł się Tomasz Rokosz z Lublina. Podium uzupełniła Karolina Filec z Rybnika.
Na wyróżnienia zasłużyli Radomianie: Kinga Szyc, Aleksandra Jeżak, Ewelina Prokop, Monika Zaborska, Emilia Tyczyńska, Magdalena Lizanowicz, Konrad Rogala. Wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane m.in. przez starostę radomskiego Mirosława Ślifirczyka.
Imprezę uświetniły występy zespołów „Sklep z ptasimi piórami” ze Szczecina, Piotra Dąbrówki oraz Jacka Kadisa, laureatów poprzednich Spotkań.

 

Stopka strony

Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu (48) 36 55 801 wew. 117, 152, 153
ul. Domagalskiego 7, 26-600 Radom, tel./fax: (48) 36 55 801, 36 55 807, e–mail: powiat@radompowiat.pl
Odwiedziło nas 678 osób
Copyright © 2009 - Starostwo Powiatowe w Radomiu