Starostwo Powiatowe w Radomiu, Powiat Radomski

Animacja

Kalendarz, imieniny

Dziś jest: 21 Lutego 2017, imieniny: Eleonory, Piotra, Feliksa

Szybkie linki

Nawigacja

Menu

Banery

Treść strony

Stypendia dla najlepszych /28.10.2010 r./

Wysoka średnia na świadectwie szkolnym, nienaganna postawa uczniowska oraz chęć dalszego rozwoju i godne reprezentowanie szkoły to główne kryteria pozwalające otrzymać stypendium naukowe, ufundowane przez starostę radomskiego. Takimi cechami wykazała się młodzież szkolna z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Pionkach.

Wizyta wicestarosty radomskiego Krzysztofa Góraka i radnego powiatu Henryka Rybaka była okazją do wręczenia wyróżnień uczniom. Stypendia naukowe otrzymali  Katarzyna Mąkosa, Aleksander Banaś, Piotr Kuciński, Monika Dziadura oraz Anna Pindakiewicz. – Pamiętajcie, aby dążenie do sukcesu nie odbywało się za wszelką cenę – powiedział wicestarosta radomski. Oprócz nauki znajdźcie czas na pielęgnowanie innych, też bardzo ważnych wartości – dodał. Także Henryk Rybak wyraził uznanie dla uczniów za ich osiągnięcia i życzył dalszych sukcesów.

Uroczystość uświetniła swoim występem uczennica klasy I  Klaudia Gola, która wykonała piosenkę z musicalu „Metro” pt. „Szyby”. Stypendyści podziękowali za wyróżnienia i obiecali, że będzie jeszcze o nich głośno.

Stopka strony

Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu (48) 36 55 801 wew. 117, 152, 153
ul. Domagalskiego 7, 26-600 Radom, tel./fax: (48) 36 55 801, 36 55 807, e–mail: powiat@radompowiat.pl
Odwiedziło nas 695 osób
Copyright © 2009 - Starostwo Powiatowe w Radomiu