Starostwo Powiatowe w Radomiu, Powiat Radomski

Animacja

Kalendarz, imieniny

Dziś jest: 21 Lutego 2017, imieniny: Eleonory, Piotra, Feliksa

Szybkie linki

Nawigacja

Menu

Banery

Treść strony

Debatowali o sporcie /15.09.2010 r./

W Starostwie Powiatowym odbyło się IV posiedzenie Powiatowej Rady Sportu. Głównym punktem spotkania były konsultacje nad projektem Rocznego Programu Współpracy Powiatu Radomskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

 

Po zapoznaniu się członków Rady z wytycznymi głos zabrali m.in. przewodniczący Ryszard Kosiec oraz sekretarz Włodzimierz Bojarski, którzy dokładnie wyjaśnili założenia projektu. Po konstruktywnej dyskusji, jednogłośnie projekt przyjęto.

– Musimy dalej dbać o rozwój sportu w powiecie radomskim – powiedział radny powiatu Waldemar Trelka. Nawiązał także do I Gali Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego, która odbiła się szerokim echem w lokalnym środowisku sportowym. Na spotkaniu ustalono już wstępny termin  kolejnej, przyszłorocznej, Gali na ostatni tydzień przed feriami zimowymi.

Powiatową Radę Sportu powołano w ubiegłym roku. Do jej zadań należy opiniowanie strategii powiatu w zakresie kultury fizycznej oraz organizacji imprez sportowych i rekreacyjnych. W jej skład wchodzą przedstawiciele Starostwa Powiatowego oraz osoby związane ze środowiskiem sportowym w naszym powiecie.

 

 

Stopka strony

Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu (48) 36 55 801 wew. 117, 152, 153
ul. Domagalskiego 7, 26-600 Radom, tel./fax: (48) 36 55 801, 36 55 807, e–mail: powiat@radompowiat.pl
Odwiedziło nas 690 osób
Copyright © 2009 - Starostwo Powiatowe w Radomiu