Starostwo Powiatowe w Radomiu, Powiat Radomski

Animacja

Kalendarz, imieniny

Dziś jest: 21 Lutego 2017, imieniny: Eleonory, Piotra, Feliksa

Szybkie linki

Nawigacja

Menu

Banery

Treść strony

Nowy rok szkolny w powiecie /01.09.2010 r./

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2, im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Tradycyjnie wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz zaproszeni goście, wśród których znaleźli się wicestarosta Krzysztof Górak, naczelnik Wydziału Edukacji Jadwiga Wójtowicz, radni powiatu Henryk Rybak i Jacek Malicki. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego przyszedł czas na wystąpienia gospodarzy i gości.


- Tylko dzięki wspólnemu wysiłkowi i zaangażowaniu uda się zrealizować wiele ciekawych przedsięwzięć. W szkole będziemy prowadzić nowe projekty, w tym m.in.„ Kompetentny Informatyk” i „ Człowiek – najlepsza inwestycja”, mam nadzieję, że wielu z was weźmie w nich udział – powiedziała dyrektor „ZIELONEGO” Stanisława Iskra.


Ciepłe słowa, pod adresem dyrekcji, nauczycieli, a także uczniów, w szczególności tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg tej szkoły, skierował wicestarosta Krzysztof Górak. Podkreślił ważną rolę, jaką w środowisku lokalnym odgrywa ZSP Nr 2 w Pionkach. Zaznaczył także, iż atmosfera panująca w „ZIELONYM’ sprzyja rozwojowi i zdobywaniu fachowej wiedzy przez każdego ucznia.
Po części oficjalnej uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkania ze swoimi wychowawcami.


Uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego odbyły się także we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych, których organem prowadzącym jest powiat.
 

  • data: 2010.09.01

Stopka strony

Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu (48) 36 55 801 wew. 117, 152, 153
ul. Domagalskiego 7, 26-600 Radom, tel./fax: (48) 36 55 801, 36 55 807, e–mail: powiat@radompowiat.pl
Odwiedziło nas 727 osób
Copyright © 2009 - Starostwo Powiatowe w Radomiu