Starostwo Powiatowe w Radomiu, Powiat Radomski

Animacja

Kalendarz, imieniny

Dziś jest: 20 Lutego 2017, imieniny: Leona, Ludmiły, Ludomiły

Szybkie linki

Nawigacja

Menu

Banery

Treść strony

Nagrodzono bibliotekarzy /11 - 05 - 2010 r./

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Józefa A. Andrzeja S. Załuskich w Radomiu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, podczas których nagrodzono najlepszych pracowników.


Informacje na temat biblioteki oraz o planach jej rozbudowy przekazała dyrektor placówki Anna Skubisz – Szymanowska. Przekazała ona również wyniki konkursu dla pracowników biblioteki.


Zaszczytny tytuł Bibliotekarza Roku 2009 zdobyła Teresa Majdak, która w radomskiej placówce pracuje od roku 1981. Zajmuje się komputeryzacją. To ona czuwała nad wprowadzaniem programów MAK oraz ALEPH, czyli systemów umożliwiających automatyzację obsługi i integrację sieci katalogów bibliotecznych. Działa również aktywnie w Stowarzyszeniu Bibliotekarzy Polskich, jest przewodnicząca radomskiego koła.


Wyróżniono także pracowników bibliotek z terenu powiatu radomskiego, których obecnie jest 45, w tym 13 gminnych i 32 filie. W imieniu starosty radomskiego Tadeusza Osińskiego podziękowanie za wzorowe pełnienie przez placówkę funkcji biblioteki powiatowej przekazał rzecznik starosty Marek Oleszczuk.
- Na ręce pani dyrektor pragnę przekazać zbiór wydawnictw, które mam nadzieję, posłużą wielu czytelnikom z miasta i powiatu – powiedział Marek Oleszczuk

Po części oficjalnej, w której uczestniczył m.in. prezydent Radomia Andrzej Kosztowniak, gości zaproszono do zwiedzania Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli.

Stopka strony

Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu (48) 36 55 801 wew. 117, 152, 153
ul. Domagalskiego 7, 26-600 Radom, tel./fax: (48) 36 55 801, 36 55 807, e–mail: powiat@radompowiat.pl
Odwiedziło nas 779 osób
Copyright © 2009 - Starostwo Powiatowe w Radomiu