Starostwo Powiatowe w Radomiu, Powiat Radomski

Animacja

Kalendarz, imieniny

Dziś jest: 20 Lutego 2017, imieniny: Leona, Ludmiły, Ludomiły

Szybkie linki

Nawigacja

Menu

Banery

Treść strony

Przyszli urzędnicy w Starostwie /08-04-2010 r./

Grupa studentów I roku administracji z Wydziału Ekonomicznego Politechniki Radomskiej pod opieką prof. dr hab. Katarzyny Głąbickiej odwiedziła Starostwo Powiatowe w ramach zajęć z polityki społecznej. Młodzież była zainteresowana m.in. realizacją zadań powiatu, strukturą organizacyjną, kompetencjami Rady i Zarządu, poszczególnych wydziałów i jednostek organizacyjnych, sposobem finansowania inwestycji oraz metodami pozyskiwania funduszy europejskich.
 

Goście zostali ciepło przywitani przez wicestarostę Krzysztofa Góraka oraz sekretarz powiatu Renatę Mazur, która przybliżyła sposób działania samorządu, jego organów itd. Opowiedziała historię powstania starostwa. Można się było także dowiedzieć, na jakich zasadach przyjmowani są nowi urzędnicy oraz jak wygląda ich praca.
- Posiadamy certyfikat ISO świadczący o wysokim poziomie obsługi klientów. Staramy się, by każdy interesant był fachowo obsłużony i wyszedł z urzędu zadowolony.
 

W spotkaniu wzięła udział także kierownik zespołu ds. rehabilitacji zawodowej i społecznej Grażyna Ciechońska. Wyjaśniła młodzieży, że urząd zajmuje się nie tylko sprawami związanymi z komunikacją, modernizacją dróg, wydawaniem praw jazdy czy dowodów rejestracyjnych, ale także pomocą ludziom potrzebującym. Przedstawiła również możliwości finansowania wszelkiego rodzaju pomocy osobom niepełnosprawnym. 

 

Stopka strony

Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu (48) 36 55 801 wew. 117, 152, 153
ul. Domagalskiego 7, 26-600 Radom, tel./fax: (48) 36 55 801, 36 55 807, e–mail: powiat@radompowiat.pl
Odwiedziło nas 792 osób
Copyright © 2009 - Starostwo Powiatowe w Radomiu