Starostwo Powiatowe w Radomiu, Powiat Radomski

Animacja

Kalendarz, imieniny

Dziś jest: 21 Lutego 2017, imieniny: Eleonory, Piotra, Feliksa

Szybkie linki

Nawigacja

Menu

Banery

Treść strony

Rozstrzygnięto konkurs /12 - 05 - 09 r./

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Starych Zawadach odbyło się podsumowanie konkursu dotyczącego szkodliwego działania narkotyków, alkoholu, zagrożeń wirusem HIV i chorobą AIDS. Prelekcje na ten temat wygłosił Włodzimierz Dłużewski, sekretarz gminy, a uroczystego otwarcia imprezy dokonała dyrektor szkoły Maria Jemiołek.

W finale wzięło udział 49 uczniów, których wyłoniono podczas III etapów spośród ponad 1000 uczestników. Pierwsze miejsca egzequo zdobyli: Diana Jaworska z Jedlińska, Milena Tkaczyk z Bierwiec, Sylwia Kurek z Ludwikowa, Patrycja Bieniek z Jedlanki, Martyna Rodak z Jedlińska, Angelika Sowińska i Karolina Bolek z Wierzchowin, Magdalena Traczewska i Magdalena Prasek ze Wsoli, Anna Gniadek z Zawad Starych.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez starostę radomskiego Tadeusza Osinskiego oraz wójta gminy Jedlińsk Wojciecha Walczaka.

Spotkanie uatrakcyjniły występy artystyczne młodzieży, w przygotowaniu, ktorych pomogły Iwona Śmiechowska i Aneta Strzelecka, nauczcielki z PSP w Zawadach Starych.
- Konkurs przyniósł pozytywne rezultaty. Młodzież była bardzo aktywna i doskonale przygotowana – powiedziała koordynator ds. przeciwdziałania uzależnieniom Wanda Jeszka.

Stopka strony

Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu (48) 36 55 801 wew. 117, 152, 153
ul. Domagalskiego 7, 26-600 Radom, tel./fax: (48) 36 55 801, 36 55 807, e–mail: powiat@radompowiat.pl
Odwiedziło nas 902 osób
Copyright © 2009 - Starostwo Powiatowe w Radomiu